Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Checklista jest dostępna bezpłatnie tylko dla osób zapisanych na newsletter.


❓ Twoją największą zmorą jest przygotowywanie papierów dla księgowej?
❓ Wiesz, że powinnaś / powinieneś dbać o finanse firmy, ale nie masz pojęcia od czego zacząć?
❓ Nie masz na to czasu, a sama myśl o finansach napawa Cię wstrętem?
❓ Im bardziej zaniedbujesz ten temat, tym bardziej dręczą Cię wyrzuty sumienia?

Nie taki diabeł straszny jak go malują!

Przygotowałam dla Ciebie prostą i skuteczną checklistę. Dzięki niej ogarniesz najważniejsze elementy finansów Twojej firmy w 5 prostych krokach.  Zobaczysz, że nie jest to takie trudne, a te kilka działań wystarczy w najmniejszej i nawet trochę większej firmie.
 

Jeśli nie zadbasz o finanse Twojego biznesu, to nigdy nie będziesz mieć więcej pieniędzy.

Checklista składa się z 5 części. Trzy pierwsze dotyczą przygotowywania dokumentów dla księgowej, Twoich płatności i dbania o wpływ pieniędzy do Twojej kasy. O tych zadaniach warto pamiętać co miesiąc.

Ale NIE MUSISZ siadać do nich codziennie! Wystarczy, że z tą zgrabną checklistą zajmiesz się tym raz w miesiącu (podaję, kiedy najlepiej zająć się każdą z częściowych checklist). Te zadania możesz też spokojnie delegować.

Część czwarta i piąta dotyczą kontroli ile zarabia Twoja firma i planowania jej najbliższej przyszłości. Te zadania możesz wykonywać tylko raz na kwartał.

To jak? Podejmujesz wyzwanie?

Chcesz uprościć swoje zarządzanie finansami Twojej firmy, oszczędzić czas, który na to poświęcasz i jednocześnie uniknąć większości najczęstszych i najbardziej kosztownych błędów, jakie popełniają mali przedsiębiorcy?

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Dopiero wtedy wyślę do Ciebie dokładniejsze informacje. W razie jakichkolwiek problemów napisz do mnie na adres online@camina.pl


Pobierając listę kontrolną dołączasz do wyjątkowego grona czytelników mojego newslettera Letters of Business. W związku z tym możesz spodziewać się:

💎 Solidnych porcji mojej wiedzy, inspiracji, wskazówek i przemyśleń na temat rozwijania biznesu, mindsetu przywódcy, osiągania sukcesu i satysfakcji w życiu, a od czasu do czasu konkretnych przykładów i case study z mojej pracy z klientami.

💎 Rozmów o tych obszarach prowadzenia firmy, które najczęściej są pomijane, a kluczowe dla Twojego sukcesu: Twoim rozwoju, sposobie myślenia, strategii, modelu biznesowym, finansach, organizacji, czasie, zarządzaniu ludźmi od strony relacji międzyludzkich, o systemach i procesach. To dlatego, że pomijasz te tematy Ty i Twoja firma tkwicie w miejscu.

💎 Dostępu do moich osobistych doświadczeń i historii, których nie publikuję gdzie indziej.

💎 Od czasu od czasu informacji o moich ofertach i promocjach, zanim dotrą one do szerszej społeczności oraz promocji specjalnych (tylko dla czytelników).

Oczywiście, w każdej chwili możesz też wypisać się z listy, jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że wszystkie te materiały i rady nie są dla Ciebie przydatne.


Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić checklistę za 29 zł brutto, pisząc do mnie na adres online@camina.pl

Ja też nie lubię spamu i nie rozsyłam go. Wszystkie zasady ochrony danych, które mi przekazujesz możesz przeczytać w Polityce prywatności oraz w Regulaminie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Facebooka, Google Analytics i Mailerlite, które pomagają mi lepiej docierać z tym projektem do właścicieli małych firm, takich jak Ty. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na przesyłanie anonimowych informacji, służących do zarządzania reklamami Facebook i kontem Mailerlite.