Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Masterclass jest dostępny bezpłatnie tylko dla osób zapisanych na newsletter.


🍀 Zrozumiesz i zdefiniujesz swój życiowy cel oraz motywację, która naprawdę da Ci siłę w wielu wyzwaniach.

🍀 Zidentyfikujesz blokady, które do tej pory zatrzymywały Cię i powodowały, że boksowałeś się ze ścianą.

🍀 Poznasz swoje drugie ja i świadomie wybierzesz, które z nich służy Ci najlepiej.

🍀 Poznasz i zrozumiesz ścieżkę transformacji z typowego utrudzonego właściciela firmy do człowieka sukcesu. I umiejscowisz samego siebie na tej ścieżce.

🍀 Dostaniesz możliwość zmiany tego wszystkiego w czym tkwisz od dawna i co od dawna wiesz, że trzeba zmienić. Ale dotąd nie wiedziałeś jak, nie miałeś motywacji, czasu, przestrzeni…. Cokolwiek było Twoją wymówką, tutaj dostaniesz możliwość przekucia jej w działanie i sukces.

Skorzystaj i zmień swoje życie!

Zapraszam Cię na 3 spotkania (nagrania wideo), w czasie których dowiesz się trochę więcej o sobie i poczujesz jak inaczej możesz patrzeć na prowadzenie przez siebie firmy. Pokażę Ci też, czego potrzeba do sukcesu życiowego, a nie tylko biznesowego.

#1 Jak pracować mądrze zamiast ciężko? I jak odnaleźć swój właściwy cel?

#2 Jak osiągnąć i mieć wszystko, czego chcesz? Dwie strony Twojego ja

#3 Jak z właściciela firmy stać się człowiekiem sukcesu w 5 krokach?


Każde z tych spotkań jest odrębnym masterclassem i z każdego wyciągniesz korzyść niezależnie od pozostałych. Ale wszystkie trzy razem są petardą, która zmieni Twoje myślenie i patrzenie na to, w jaki sposób „robisz biznes" i na Twoje życie. Wisienką na torcie jest kończące serię spotkanie, w czasie którego poznasz formułę życiowego rozwoju 5S.

Dodatkowo otrzymasz materiały PDF do każdego ze spotkań. 

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Dopiero wtedy wyślę do Ciebie dokładniejsze informacje. W razie jakichkolwiek problemów napisz do mnie na adres online@camina.pl


Biorąc udział w masterclass dołączasz do wyjątkowego grona czytelników mojego newslettera Letters of Business. W związku z tym możesz spodziewać się:

💎 Solidnych porcji mojej wiedzy, inspiracji, wskazówek i przemyśleń na temat rozwijania biznesu, mindsetu przywódcy, osiągania sukcesu i satysfakcji w życiu, a od czasu do czasu konkretnych przykładów i case study z mojej pracy z klientami.

💎 Rozmów o tych obszarach prowadzenia firmy, które najczęściej są pomijane, a kluczowe dla Twojego sukcesu: Twoim rozwoju, sposobie myślenia, strategii, modelu biznesowym, finansach, organizacji, czasie, zarządzaniu ludźmi od strony relacji międzyludzkich, o systemach i procesach. To dlatego, że pomijasz te tematy Ty i Twoja firma tkwicie w miejscu.

💎 Dostępu do moich osobistych doświadczeń i historii, których nie publikuję gdzie indziej.

💎 Od czasu od czasu informacji o moich ofertach i promocjach, zanim dotrą one do szerszej społeczności oraz promocji specjalnych (tylko dla czytelników).

Oczywiście, w każdej chwili możesz też wypisać się z listy, jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że wszystkie te materiały i rady nie są dla Ciebie przydatne.


Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić masterclass za 199 zł brutto, pisząc do mnie na adres online@camina.pl

Ja też nie lubię spamu i nie rozsyłam go. Wszystkie zasady ochrony danych, które mi przekazujesz możesz przeczytać w Polityce prywatności oraz w Regulaminie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Facebooka, Google Analytics i Mailerlite, które pomagają mi lepiej docierać z tym projektem do właścicieli małych firm, takich jak Ty. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na przesyłanie anonimowych informacji, służących do zarządzania reklamami Facebook i kontem Mailerlite.