Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Masterclass jest dostępny bezpłatnie tylko dla osób zapisanych na newsletter.


Nie ma znaczenia jak duża jest firma, którą prowadzisz. Ma znaczenie jak ciężko w niej pracujesz i czy osiągasz rezultaty, jakich pragniesz.

Zmiana podejścia na bardziej strategiczne może spowodować wielką zmianę w Twoim życiu, w Twoim działaniu i w rezultatach, które osiągasz. Ale najczęściej nie wiesz od czego zacząć, ani na czym ta "strategia" miałaby polegać?

Zapraszam Cię na bezpłatny 3-częściowy masterclass Strategiczna piramida sukcesu.

Poznasz tę kluczową różnicę między działaniem, które stosuje większość przedsiębiorców (z kiepskimi efektami), a podejściem strategicznym, które daje Ci spokój, szczęście, spełnienie i harmonię. Podejściem, które prostą drogą prowadzi Cię do rezultatów, na jakich Ci zależy.


3 treningi w formie nagrań wideo (linki) plus dodatkowe uzupełniające nagranie i materiał w PDF dostaniesz w wiadomościach e-mail.

Nie przegap okazji, żeby zrozumieć lepiej na czym polega strategiczne spojrzenie na biznes i na życie i jak je wdrożyć w swoją codzienność.

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Dopiero wtedy wyślę do Ciebie dokładniejsze informacje. W razie jakichkolwiek problemów napisz do mnie na adres online@camina.pl


Zapisując się na masterclass dołączasz do wyjątkowego grona czytelników mojego newslettera Letters of Business. W związku z tym możesz spodziewać się:

💎 Solidnych porcji mojej wiedzy, inspiracji, wskazówek i przemyśleń na temat rozwijania biznesu, mindsetu przywódcy, osiagania sukcesu i satysfakcji w życiu, a od czasu do czasu konkretnych przykładów i case study z mojej pracy z klientami.

💎 Rozmów o tych obszarach prowadzenia firmy, które najczęściej są pomijane, a kluczowe dla Twojego sukcesu: Twoim rozwoju, sposobie myślenia, strategii, modelu biznesowym, finansach, organizacji, czasie, zarządzaniu ludźmi od strony relacji międzyludzkich, o systemach i procesach. To dlatego, że pomijasz te tematy Ty i Twoja firma tkwicie w miejscu.

💎 Dostępu do moich osobistych doświadczeń i historii, których nie publikuję gdzie indziej.

💎 Od czasu od czasu informacji o moich ofertach i promocjach, zanim dotrą one do szerszej społeczności oraz promocji specjalnych (tylko dla czytelników).

Oczywiście, w każdej chwili możesz też wypisać się z listy, jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że wszystkie te materiały i rady nie są dla Ciebie przydatne.


Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić masterclass za 199 zł brutto, pisząc do mnie na adres online@camina.pl

Ja też nie lubię spamu i nie rozsyłam go. Wszystkie zasady ochrony danych, które mi przekazujesz możesz przeczytać w Polityce prywatności oraz w Regulaminie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Facebooka, Google Analytics i Mailerlite, które pomagają mi lepiej docierać z tym projektem do właścicieli małych firm, takich jak Ty. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na przesyłanie anonimowych informacji, służących do zarządzania reklamami Facebook i kontem Mailerlite.