Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Poradnik jest dostępny bezpłatnie tylko dla osób zapisanych na newsletter.


☝️ Kiedy masz już dosyć braku wpływu na to, jak pracują Twoi pracownicy.

☝️ Kiedy chcesz ich lepiej motywować, ale zupełnie nie wiesz, jak się za to zabrać.

☝️ Kiedy chcesz wreszcie sensownie wypłacać premie / prowizje zamiast chaosu i przypadkowości.

☝️ Na dodatek – jeśli obawiasz się, że Twoja firma jest za mała na jakiekolwiek „systemy wynagrodzeń”.

W tym poradniku podaję Ci pigułkę wiedzy. Receptę na Twoje bolączki.

Możesz bardziej zaangażować pracowników, motywować ich do realizacji celów firmy, a zamiast chaosu i przypadkowości wprowadzić spójny system. 

Uwolnisz się też od comiesięcznego bólu, kiedy znowu wypłacasz premie, ale nie wiesz za co i w jakiej mają być wysokości.

4 najpopularniejsze przykłady systemów wynagrodzeń + praktyczne wskazówki

Dzięki poradnikowi poznasz 4 praktyczne przykłady systemów wynagrodzeń, które możesz zastosować w swojej firmie oraz plusy i minusy każdego z nich.

Do tego dołożyłam konkretne wskazówki:

  • Który system wybrać dla Twojej firmy? 
  • Który jest dobry na konkretnych stanowiskach?
  • Od czego zacząć uporządkowanie wynagrodzeń w Twojej firmie?
  • Jaka kwota premii / prowizji będzie motywująca?
  • Najważniejszy element, który zwiększa motywację pracowników.

Jeżeli nic nie zmienisz, to nadal będziesz borykać się z takimi problemami, jak dotychczas. Dlatego zapraszam Cię do poszukania rozwiązań, które pomogą Ci pchnąć Twoją firmę do przodu i ułatwić Twoje życie jako szefa.

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w wiadomości e-mail, którą za chwilę dostaniesz!
Dopiero wtedy wyślę do Ciebie dokładniejsze informacje. W razie jakichkolwiek problemów napisz do mnie na adres online@camina.pl


Pobierając ten poradnik dołączasz do wyjątkowego grona czytelników mojego newslettera Letters of Business. W związku z tym możesz spodziewać się:

💎 Solidnych porcji mojej wiedzy, inspiracji, wskazówek i przemyśleń na temat rozwijania biznesu, mindsetu przywódcy, osiagania sukcesu i satysfakcji w życiu, a od czasu do czasu konkretnych przykładów i case study z mojej pracy z klientami.

💎 Rozmów o tych obszarach prowadzenia firmy, które najczęściej są pomijane, a kluczowe dla Twojego sukcesu: Twoim rozwoju, sposobie myślenia, strategii, modelu biznesowym, finansach, organizacji, czasie, zarządzaniu ludźmi od strony relacji międzyludzkich, o systemach i procesach. To dlatego, że pomijasz te tematy Ty i Twoja firma tkwicie w miejscu.

💎 Dostępu do moich osobistych doświadczeń i historii, których nie publikuję gdzie indziej.

💎 Od czasu od czasu informacji o moich ofertach i promocjach, zanim dotrą one do szerszej społeczności oraz promocji specjalnych (tylko dla czytelników).

Oczywiście, w każdej chwili możesz też wypisać się z listy, jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że wszystkie te materiały i rady nie są dla Ciebie przydatne.


Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić poradnik za 47 zł brutto, pisząc do mnie na adres online@camina.pl

Ja też nie lubię spamu i nie rozsyłam go. Wszystkie zasady ochrony danych, które mi przekazujesz możesz przeczytać w Polityce prywatności oraz w Regulaminie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Facebooka, Google Analytics i Mailerlite, które pomagają mi lepiej docierać z tym projektem do właścicieli małych firm, takich jak Ty. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na przesyłanie anonimowych informacji, służących do zarządzania reklamami Facebook i kontem Mailerlite.